بهار برای همهٔ ما فصل نو شدن و تازگی است. در هر نقطه‌ای از مسیر زندگی که باشیم، سال نو برایمان نویدبخش شروعی دوباره است و با آمدنش، قدم‌هایمان جان تازه‌ای می‌گیرند.

روزهای قبل از شروع سال جدید فرصت خوبی است تا همراه با بهار، ما هم در مسیر تغییر قدم برداریم. راهی پر از ناشناخته‌ها که ممکن است دوراهی‌های زیادی داشته باشد، اما این ما هستیم که باید تصمیم بگیریم کجا مسیر قدم‌هایمان را عوض کنیم.

جشنواره نوروزی نشر نوین، بهانه‌ایست برای مرور سال رفته و شروع قدرتمند سال پیش‌رو. در این جشنواره به دوستان خود برای شروعی قوی‌تر در سال نو هدیه‌ای با شرایط ویژه بدهید.

برای نو شدن در بهار به همراه دوستانتان #همسفر_جاده‌های_کاغذی کتاب‌ها شوید.

بهار فرصت دوباره‌ای برای نو شدن

قرار است نوروز امسال با دوستانمان #همسفر_جاده‌های_کاغذی کتاب‌ها شویم و بار دیگر به دنیای ناشناختۀ کتاب‌ها سفر کنیم.

این بهار فرصت خوبی است تا به رسم یادبود عیدی خود به دوستانتان را از کتاب‌ها انتخاب کنید. کتاب‌هایی که آنها را خوانده‌اید و برایتان مفید بوده‌اند. می‌توانید برای دعوت از دوستانتان به همسفر شدن با شما بهترین کتابی که از نشر نوین خوانده‌اید را به آنها هدیه دهید.

این هدیۀ شما با هدیه‌های دیگر تفاوت‌هایی دارد:

۲۰٪ تخفیف نوروزی

با استفاده از کد تخفیف NRZN از ۱۴ تا ۲۴ اسفندماه روی تمام محصولات نشر نوین ۲۰٪ تخفیف ویژه نوروزی بگیرید.

ارسال رایگان

سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱۲۰ هزارتومان به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می‌شوند.

بسته‌بندی و یادداشت دلخواه 

سفارش شما با بسته‌بندی ویژه و یادداشت دلخواه شما برای دوستانتان ارسال خواهد شد.

#سال_نو_راه_نو

به همراه کتاب‌ها، برگۀ #سال_نو_راه_نو را ارسال می‌شود که علاوه‌بر داشتن نکاتی از دل کتاب‌ها، می‌توان از آن برای هدف‌گذاری سال جدید استفاده کرد.

راه بگویدت که چون باید رفت...

نگاهی به مسیر خود در سالی که گذشت بیاندازید. تا چه اندازه به اهدافی که در ابتدای ۱۴۰۰ در ذهنتان داشتید دست یافته‌اید؟

حالا به سالی که پیش رو دارید نگاه کنید. اهداف و برنامه‌هایتان برای سال جدید چیست؟ چه برنامه‌هایی در اولویت هستند و چه چیزهایی باید از لیست روزانه‌تان حذف شوند؟ برای بهتر شدن چه تلاش‌هایی را در اولویت قرار می‌دهید؟ نوشتن اهداف و برنامه‌ها به تمرکز بیشتر روی آنها کمک می‌کند. در جشنواره نوروزی سال نو راه نو برای دست به قلم شدن برای چشم‌انداز سال ۱۴۰۱ همراه شما هستیم.

همرا سفارش‌های شما در جشنواره نوروزی برگهٔ #سال_نو_راه_نو ارسال خواهد شد که به شما و دوستانتان برای برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری سال پیش رو کمک خواهد کرد.

کتاب‌های نو برای سال نو

برای استفاده از فرصت ویژه جشنواره از ۱۴ تا ۲۴ اسفندماه، کتاب‌های موردنیاز خود را با کد تخفیف NRZN از فروشگاه نشر نوین خریداری کنید.

عیدانه‌ای برای دوستان

در هیاهوی نو شدن زمین برای سال جدید، خیلی‌ها به‌دنبال عیدانه‌ای شایسته برای هدیه به عزیزان و دوستانشان هستند. هدیه‌ای که در آغاز سال نو که  فرصتی مناسب برای آغاز راهی نوست، به آنها برای یافتن مسیری به سوی اهداف‌شان کمک خواهد کرد. شما هم در مناسبت‌هایی مثل عید نوروز به دوستان و عزیزانتان عیدی می‌دهید؟

عیدانهٔ امسال نشر نوین، کتاب است. اگر قصد دارید عیدی متفاوتی به دوستانتان بدهید که تا مدتها ماندگار و تاثیرگذار باشد، مسیرشان را برای سال نو مشخص کند و برای تعیین و رسیدن به اهداف سال جدید کمکشان کند، از طرح هدیه عید نشر نوین استفاده کنید.

با انتخاب گزینهٔ ارسال کتاب به‌عنوان هدیه، علاوه‌بر اینکه می‌توانید متن دلخواه خود را برای گیرندهٔ هدیه بنویسید، هدیهٔ شما با بسته‌بندی ویژه ارسال خواهد شد.

برای خرید کتاب و هدیه آن به دوستانتان اینجا کلیک کنید.