هدایای سازمانی، راه‌حلی ساده و ارزشمند برای ایجاد و تحکیم روابط بین‌سازمانی است. هدیه دادن به مدیران سرمایه‌گذاری بلند‌مدتی‌ است که نتایج چشم‌گیری به‌دنبال خواهد داشت. راهکار هدیه کتاب سازمانی در راستای ایجاد چنین روابطی میان سازمان‌ها، مدیران و برندها ایجاد شده است.

بسیاری از سازمان‌ها در مناسبت‌های مختلف از پکیج‌های تبلیغاتی به‌عنوان هدایای رسمی سازمانی استفاده می‌کنند. پکیج‌هایی که عموماً شامل اقلامی تکراری همچون سررسید، ماگ، باکس‌های دمنوش و امثال آن هستند.

تکراری بودن این هدایا از جذابیت و تاثیری که باید بر  مخاطب بگذارند می‌کاهد؛ بنابراین استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص، علاوه‌بر اثرگذاری بیشتر، به ماندگاری بالاتر هم کمک می‌کند.

کتاب؛ هدیه‌ای خاص و ماندگار

انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خاص و مفید ممکن است کار چندان ساده‌ای نباشد اما غیرممکن هم نیست.

پیسنهاد نشر نوین برای پک‌ هدیه تبلیغاتی مدیریتی، کتاب است؛ کتاب‌ها ماندگارند، ارزش معنوی بالایی دارند، در قفسه کتابخانه یا روی میز دائماً در معرض دید هستند، اثر ذهنی بالایی برجای می‌گذارند و تاریخ انقضا ندارند.

با هدیه دادن کتاب، مخاطب خود را به سفری ذهنی به دنیایی متفاوت دعوت می‌کنید؛ حتی اگر او فرد کتابخوانی نباشد، کتاب هدیه را خواهد خواند و از آموخته‌هایش در مراحل مختلف زندگی خود استفاده خواهد کرد.

اهدای کتاب، تنها اهدای یک هدیه ساده نیست؛ بلکه اهدای یک طرز فکر، اندیشه و دنیای جدید است.

چرا کتاب جزء هدایای تبلیغاتی خاص است؟

کتاب، امکان شخصی‌سازی براساس نیاز شما را دارد. شما می‌توانید کتاب هدیه خود را طوری طراحی کنید که نه‌تنها نمادی از برند و سازمان شما به‌همراه داشته باشد، بلکه از جذابیت هدیه نیز کاسته نشود.

کتاب هدیه‌ای مناسب برای هر فردی است؛ بسته به سلیقه افراد، موضوع مورد‌علاقه و مورد نیاز وی در میان کتاب‌های مختلف یافت می‌شود. کتاب‌ها برند و سازمان شما را در نظر دریافت‌کننده هدیه برجسته و به رشد و ارتقای وی کمک می‌کنند.

هدیه کتاب سازمانی نشر نوین به دلیل دارا بودن ویژگی‌های زیر درکنار سایر جذابیت‌های هدیه دادن کتاب، انتخابی مناسب برای هدایای سازمانی و مدیریتی هستند.

درج یادداشت مدیرعامل، معرفی شرکت و یا محصولات در ابتدا یا انتهای کتاب

امکان انتخاب تعداد و عناوین کتاب‌ها در هر بسته هدیه

طراحی بسته‌های هدیه متنوع و خلاقانه براساس نیاز سازمان

بازطراحی جلد کتاب و کاور بسته به نیاز  سازمان

راهکار هدیه کتاب سازمانی نشر نوین

80

نوع محصول

200

مشتری سازمانی

55000

پک هدیه

130000

جلد کتاب و مجله

پیشنهادهای مدیریت و رهبری

کتاب‌های مدیریت و رهبری انتخابی مناسب برای هدایای تبلیغاتی مدیریتی هستند؛ برای مدیران و رهبرانی که دوست دارند از چند و چون مدیریت و رهبری سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ جهان سر در بیاورند و تکنیک‌های آن‌ها را در سازمان خود اجرا کنند.

پیشنهادهای توسعه فردی و موفقیت

مجموعه کتاب‌های توسعه فردی و موفقیت از جمله برترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های این حوزه‌ها در سراسر جهان هستند که می‌توان آن‌ها را به هر فردی که علاقه‌مند به هر روز بهتر شدن و تشنه موفقیت است، هدیه داد.

پیشنهادهای کسب و کاری

در این مجموعه پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه کسب و کار در سطح جهانی گنجانده شده‌اند. این کتاب‌ها را به تمام افرادی که کسب و کار خودشان را دارند و یا دوست دارند در آینده کسب و کار خود را راه بیاندازند هدیه دهید.

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شمارۀ زیر در تماس باشید:

برخی از سازمان‌های فرهیخته‌ای که کتاب هدیه داده‌اند

مشتریان هدیه کتاب سازمانی- همراه اول
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- ایرانخودرو
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- علی‌بابا
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- بوتان
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- بنیاد ملی نخبگان
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- همراه اول
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- کاله
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- کانون ایران نوین
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- سازمان بنادر و دریانوردی ایران
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- ذوب‌آهن اصفهان
مشتریان هدیه کتاب سازمانی- طبیعت زنده

جهت برآورد قیمت هدایای سازمانی نشر نوین با توجه به ویژگی‌های مدنظرتان، وارد لینک زیر شوید:

سوالات پرتکرار

آیا تعداد سفارش کتاب در قیمت‌گذاری آن تاثیر‌گذار است؟

بله، براساس حجم سفارش و ویژگی‌های پکیج هدیه، قیمت‌گذاری پکیج‌های هدایای تبلیغاتی تغییر می‌کند. هرچه تعداد سفارش بالاتر باشد، تخفیف بیشتر بوده و امکان طراحی و شخصی‌سازی نیز افزایش می‌یابد.

آیا برای طراحی جلد، تهیه کاور دوم و باکس هدیه برای هدایای تبلیغاتی شرایط خاصی وجود دارد؟

بله، بسته به حجم سفارش امکان بازطراحی جلد، افزودن لوگوی سازمانی، افزودن یادداشت مدیرعامل یا مقدمه، تهیه باکس‌های هدیه و … وجود دارد.

آیا امکان انتخاب کتاب‌های متنوع در بسته‌های هدیه کتاب وجود دارد؟

بله، پکیج‌های هدایای تبلیغاتی به انتخاب و سفارش مشتری تهیه می‌شوند. به‌علاوه مشاوران نشر نوین برای انتخاب کتاب‌های مناسب شما را در طول فرآیند راهنمایی خواهند کرد.