کتاب هدیه تبلیغاتی خلاقانه برای سازمان‌ها

اگر در حال خواندن این مطلب هستید احتمالاً به دنبال انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و خاص باشید. هدیه‌ای که از بعد تبلیغاتی و دیگر ابعاد مدنظرتان مناسب باشد. اما این هدیه از چه ویژگی‌هایی باید برخوردار باشد؟

در این مطلب از کتاب به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه، خاص و ویژه نام خواهیم برد. برای دانستن چرایی استفاده از کتاب در هدایای تبلیغاتی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

چرا کتاب هدیه تبلیغاتی خلاقانه‌ای است؟

برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و خاص چه معیارهایی را مدنظر دارید؟ احتمالاً پاسخ شما به این سوال این‌چنین باشد: هدیه‌ای رسمی، ماندگار، مفید، ساده و شیک. کتاب تمام موارد فوق را پوشش می‌دهد.

کتاب هدیه تبلیغاتی خلاقانه

۱) هدیه تبلیغاتی باید رسمی باشد.

هدایای تبلیغاتی معمولاً در میان برندها و کسب‌وکارها رواج دارند. آنچه در قالب یک هدیه سازمانی تبلیغاتی به فردی داده می‌شود باید از رسمیت این روابط برخوردار باشد. هدیه دادن لوازم شخصی و لباس و امثال آن به دور از فضای رسمی است. بنابراین یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه باید مناسب رابطه میان دو طرف باشد. کتاب یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه رسمی است.

۲) هدیه تبلیغاتی باید ماندگار باشد.

کتاب هدیه‌ای همیشه ماندگار است. مطالب آن همیشه همان تازگی و مفید بودن اولیه را دارد و تا ابد می‌توان به آن به‌عنوان مرجع آن موضوع رجوع کرد و از آن بهره برد. فردی که از شما کتاب هدیه می‌گیرد تا مدت‌ها با خواندن آن و سپس دیدن آن در قفسه کتاب‌هایش شما را به ذهن خواهد آورد.

۳) هدیه تبلیغاتی باید مفید و کاربردی باشد.

یک هدیه مناسب و مفید، هدیه‌ای است که اصطلاحاً به درد دریافت‌کننده آن بخورد، از آن استفاده کند و چیزی داشته باشد که باعث شود او در دراز مدت شما را همیشه به یاد داشته باشد. این‌ها همه ویژگی‌های کتاب است.

۴) هدیه تبلیغاتی باید خاص باشد.

تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد است. پک‌های متنوعی که گاهی شامل یک مجسمه دکوری و گاهی شامل یک وسیله الکترونیکی است و گاهی سوغاتی‌ها و دمنوش‌های متنوعی را در خود دارد. تقریباً همه این‌ها هدایای تبلیغاتی همیشگی شرکت‌ها بوده‌اند؛ اما پیشنهاد ما این است که از کتاب به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه بهره ببرید و نتایج آن را در راوبط آینده‌تان با گیرنده هدیه مشاهده کنید.

پک هدیه تبلیغاتی خاص خود را طراحی کنید.

آنچه هدیه شما را خاص‌تر می‌کند نام و نمادی از برند و سازمان شما بر روی آن، طراحی ویژه و یونیک و زمانی‌است که برای طراحی آن صرف شده است.

نشر نوین با ارائه راهکار هدیه کتاب سازمانی خود دست شما را در نحوه طراحی پک‌های هدیه کتاب، ایجاد لوگو و یادداشت شما بر کتاب‌ها و کاورهای طراحی شده به سلیقه شما و مخاطبتان باز می‌گذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

اشتراک گذاری مقاله:

بهترین هدیه برای مدیران سازمان‌ها | هدایای تبلیغاتی

24 آذر 1400

هدایای مدیریتی؛ مناسب‌ترین هدیه برای مدیران

24 آذر 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.