کمپین نشر آگاهی

بانک ملت برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با همکاری نشر نوین اقدام به راه اندازی کمپین #نشر_آگاهی کرده است. بانک ملت در این طرح از انتشار رایگان نسخه الکترونیک (پی دی اف) نسخه مارس آوریل 2018 مجله کسب و کار هاروارد و کتاب های «کِی؛ ترفندهای علمی زمان سنجی عالی» نوشته دنیل اچ پینک و «کفش فروش پیر؛ شرح حالی از بنیانگذار نایکی» نوشته فیل نایت حمایت کرده است.

لطفا جهت دریافت لینک دانلود رایگان مجله و کتاب ها فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید.

دانلود رایگان نسخه مارس آوریل 2018 مجله کسب و کار هاروارد

یکی از شاخص ترین محصولات نشر نوین، نسخه فارسی مجله کسب و کار هاروارد است. نشر نوین از ابتدای سال 2017 اقدام به ترجمه و نشر نسخه فارسی این مجله به صورت کاغذی و الکترونیکی کرده است. تعداد 13 شماره از مجله کسب و کار هاروارد مربوط به قبل از سال 2017 نیز صرفا به صورت الکترونیکی، ترجمه و به طور رایگان در اختیار خوانندگان عزیز قرار گرفته است. شما می توانید نسخه الکترونیکی مجله را از طریق اپلیکشن مجله هاروارد بر روی گوشی یا تبلت های خود مطالعه کنید. همچنین برای تهیه نسخه کاغذی آن می توانید از طریق سایت نشر نوین اقدام کنید.

نشر نوین با همکاری بانک ملت در کمپین نشر آگاهی، اقدام به توزیع رایگان نسخه الکترونیکی شماره مارس آوریل 2018 کرده است.

همچنین می توانید جهت آشنایی بیشتر با این محصول یا دانلود اپلیکشن مجله هاروارد یا سفارش نسخه کاغذی شماره های مختلف آن از لینک های زیر استفاده کنید.

لطفا جهت دریافت لینک دانلود رایگان نسخه pdf شماره مارس آوریل 2018 مجله کسب و کار هاروارد فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید.

دانلود رایگان کتاب «کی» - نسخه pdf

کتاب «کی؛ ترفندهای علمی زمانسنجی عالی» توسط دنیل اچ پینک نوشته شده و جزو پرفروش ترین های سایت آمازون در زمینه علم زمان و زمان سنجی است. این کتاب یک روایت شگفت‌انگیز و خواندنی است که در مورد نحوه ایجاد یک زندگی غنی‌تر و پربارتر نکات جذابی را مطرح می‌کند.

نشر نوین با همکاری بانک ملت در کمپین نشر آگاهی، اقدام به توزیع رایگان نسخه الکترونیکی کتاب «کِی» کرده است.

لطفا جهت دریافت لینک دانلود رایگان نسخه pdf کتاب کی فرم زیر را تکمیل نمایید.

دانلود رایگان کتاب «کفش فروش پیر» - نسخه pdf

در این شرح حال صریح و جذاب، برای اولین بار، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت نایکی (تولید کننده پوشاک و کفش‌های ورزشی) فیل نایت، به روایت سرگذشت محرمانه‌ی این شرکت در روزهای اول که تنها یک بنگاه تجاری نوپای کوچک بود و تبدیل شدن آن به یکی از بزرگترین برندهای نمادین، سرنوشت ساز و سودآور می‌پردازد.

نشر نوین با همکاری بانک ملت در کمپین نشر آگاهی، اقدام به توزیع رایگان نسخه الکترونیکی کتاب «کفش فروش پیر» کرده است.

لطفا جهت دریافت لینک دانلود رایگان نسخه pdf کتاب کفش فروش پیر فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم دانلود کتابها و مجله کمپین نشر آگاهی

برای دانلود کتابها و مجله کمپین نشر آگاهی، فرم زیر را پر نمایید:

همچنین نشر نوین در طرح هدایای تبلیغاتی خود، امکان سفارشی سازی محصولاتش را نیز فراهم آورده است. شما می توانید با افزودن لوگو یا نشان برند خود به جلد کتاب ها یا مجله، یا مقدمه به ابتدای آنها، به دوستان و اطرافیان خود هدیه بدهید. این هدیه کاربردی ترین، ماندگارترین و بهترین هدیه تبلیغاتی شما خواهد بود. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید.