چرا باید طرز فکر را به شرکای سازمانی‌تان هدیه دهید؟

در روزهای پایان سال و در اندک زمان مانده به عید عموماً سازمان‌ها در تکاپوی انتخاب هدیه‌ای مناسب برای شرکای تجاری‌شان هستند. آن‌ها در تلاشند با توجه به محدودیت‌های زمانی، مالی و اطلاعاتی بهترین هدیه ممکن را انتخاب کنند و از آن در راستای بهبود تصویر برند خود استفاده کنند.

این هدایا می‌توانند روابط سازمانی را قوی‌تر کنند، تصویر خوبی از برند شما در ذهن سازمان‌های همکار بسازند و حتی طرز فکر آن‌ها را دربارهٔ شما و برندتان تغییر دهند.

انتخاب هدیه‌ای که کارایی داشته باشد، به سادگی تهیه و طراحی شود، مقرون به‌صرفه و ماندگار باشد و علاوه‌بر این‌ها تصویر برند و وجهه خوبی از سازمان شما به نمایش بگذارد و روابط و همکاری‌های بیشتری را در آینده رقم بزند شاید کار ساده‌ای نباشد.

چرا کتاب طرز فکر هدیه دهید؟

پیشنهاد نشر نوین برای هدیهٔ سازمانی نوروزی شما، کتاب است.

کتاب هدیه‌ایست که شما را به همۀ اهداف گفته شده می‌رساند و نام سازمان شما را با تفکر و رشد گره می‌زند. کتاب طرز فکر از آن دسته کتاب‌هایی است که اگر به سازمان‌های همکارتان هدیه دهید تاثیر شگرفش را بر روابطتان خواهید دید. چون طرز فکرِ رشد نقطهٔ تغییر است و حتماً روی زندگی شخصی و کاری افراد تاثیرگذار خواهد بود.

کتاب طرز فکر، موفقیت را فقط نتیجۀ قابلیت‌ها و استعدادهای ما نمی‌داند، بلکه نحوۀ نگرش‌ ما را به این مسائل مهم‌تر برآورد می‌کند.

mindset book organizational gifts

دربارهٔ طرز فکر چه می‌گویند؟

بیل گیتس دربارهٔ این کتاب این چنین می‌گوید:
«کارول دِوِک با استفاده از تحقیقات هوشمندانه و قلم شیوا و جذابش، به ما نشان می‌دهد که چطور باورمان دربارهٔ توانایی‌های‌مان‌ به‌شدت بر نحوهٔ یادگیری ما و مسیری که در زندگی طی می‌کنیم تاثیر می‌گذارد»

یک کتاب اختصاصی هدیه دهید

جذابیت هدیه دادن کتاب طرز فکر این است که می‌توانید طرح جلد، بسته‌بندی و صفحات داخلی کتاب را متناسب با برند خودتان تغییر دهید. این امکانی است که نشر نوین در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای مشاوره، برآورد قیمت و سفارش هدایای نوروزی ۱۴۰۱ نشر نوین روی لینک زیر کلیک کنید:

اشتراک گذاری مقاله:

چرا دوباره فکر کن انتخاب مناسبی برای هدیهٔ سازمانی است؟

12 بهمن 1400

کتاب روانشناسی ملال منتشر شد | شرح بی‌حوصلگی‌های انسان

12 بهمن 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.