سوزان کین کیست؟

سوزان کین نویسندۀ شماره یک کتاب پرفروش تلخ و شیرین؛ چگونه اندوه و اشتیاق باعث بهبود ما می‌شود و کتاب قدرت سکوت؛ قدرت درون‌گراها در جهانی که قادر نیست از سخن گفتن بازایستد! است. کتاب قدرت سکوت او که به ۴۰ زبان ترجمه شده، توسط مجلۀ Fast Company به عنوان بهترین کتاب سال انتخاب شد باعث شد تا این مجله کین را به عنوان یکی از خلاق‌ترین افراد در کسب‌وکار معرفی کند.

او در کتاب قدرت سکوت بیان می‌کند که فرهنگ مدرن غربی ویژگی‌ها و قابلیت‌های افراد درون‌گرا را به درستی درک نمی‌کند و آن را کم‌ارزش می‌داند. او در سال ۲۰۱۵ شرکت Quiet Revolution را با ابتکاراتی در زمینۀ کودکان (والدین و آموزش)، سبک زندگی و محلِ کار بنیان‌گذاری کرد.

کتاب جدید او، تلخ‌وشیرین، بر پذیرش احساس غم و اشتیاق تمرکز دارد. او در این کتاب غم را به عنوان منبعی از الهام برای تجربه کردن احساسات والا همچون زیبایی، شگفتی و تعالی در نظر گرفته و تلاش می‌کند از فشار جامعه برای همواره مثبت بودن بکاهد.

شبکۀ اجتماعی لینکدین او را به عنوان ششمین اینفلوئنسر برتر جهان بعد از ریچارد برانسون و ملیندا فرنچ گیتس معرفی کرده است. سوزان به همراه مالکوم گلدول، آدام گرانت و دنیل پینک مدیریت باشگاه کتاب «ایدۀ بزرگ بعدی» را برعهده دارد. آنها تمام درآمد خود را به برنامه‌های سوادآموزی کودکان اهدا می‌کنند.

نوشته‌های او در نیویورک تایمز، آتلانتیک، اکونومیست، وال استریت ژورنال و بسیاری از نشریات دیگر منتشر شده است. سخنرانی‌های TED او در مورد قدرت درون‌گراها و قدرت پنهان آهنگ‌های غمگین و روزهای بارانی بیش از ۴۰ میلیون بار دیده شده است.

کین همچنین در گوگل، پیکسار، خزانه‌داری ایالات متحده، شرکت پروکتر اند گمبل، هاروارد و وست‌پوینت سخنرانی کرده است. او جایزۀ جشن دانشکده حقوق هاروارد را برای رهبری فکری و همچنین جایزۀ بین‌المللی Toastmasters Golden Gavel را برای ارتباطات و رهبری دریافت کرده و توسط مجله Inc به عنوان یکی از ۵۰ کارشناس برتر رهبری و مدیریت در جهان معرفی شده است. او فارغ‌التحصیل ممتاز از دانشکده حقوق پرینستون و هاروارد است.

می‌توانید مطالب او را در susancain.net دنبال کنید.

اشتراک گذاری مقاله:

چطور مدیر یا رهبر بهتری باشیم؟ | کتاب‌های مدیریت و رهبری

26 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.